
Maison de la Surprise Merlot
Wijnpakket met glas - Maison de la Surprise Merlot (Gegraveerde glazen)

Cadeauspecificaties
Aantal: 2 stuks
Merk: Royal Leerdam
Afmetingen: 20,5 x 8,5 x 8,5 cm
Hoogte: 20,5 cm
Inhoud: 37 cl (witte wijnglazen)
Personalisatie: met naam of tekst
Plaats personalisatie: enkelzijdig op beide glazen
Afwerking: hoogwaardige lasergravure
Meer informatie over de luxe wijnkist:
Afmetingen van de kist: 36,5 x 30,6 x 11 cm
Afmetingen van de deksel: 35,6 x 28,4 x 0,3 cm
Het hout van de kist heeft het duurzame FSC keurmerk
Meer informatie over de wijn:
Naam: Maison de la Surprise Merlot
Soort wijn: rood, soepel en fruitig
Inhoud: 750 ml
Land van herkomst: Frankrijk
Druivensoort: merlot
Karakter: Maison de la Surprise Merlot heeft een intense neus van zwart fruit en een hint van vanille. Uitstekend bij gevogelte en gebraden vlees.
Proost! Vier het leven met een luxe wijnpakket met gegraveerde glazen
De luxe wijnkist is gemaakt van duurzaam hout met het FSC keurmerk. Daarmee draag jij bij aan een duurzaam en verantwoord beheer van de bossen. Ook is hij gevuld met een heerlijke fles Maison de la Surprise wijn en twee prachtige Royal Leerdam wijnglazen. Zelf gegraveerde wijnglazen ontwerpen is echt heel makkelijk. Je voegt alleen een naam of tekst toe in de editor. Wij graveren jouw creatie vervolgens met liefde en precisie in beide glazen. Maak nu jouw persoonlijke wijnpakket!
Maison de la Surprise is de huiswijn van YourSurprise. Deze huiswijn wordt speciaal voor ons geproduceerd door wijnproducent Luc Pirlet uit de Franse regio Languedoc. Een prachtig product met een knipoog naar Zierikzee waar personalisatie wordt samengevoegd met het vakmanschap van een gerenommeerde wijnproducent. De collectie telt vijf overheerlijke wijnen en zijn verkrijgbaar in verschillende combinaties zoals een Maison de la Surprise Merlot met etiket of een wijnpakket met gegraveerd deksel.
Wijnkist met logo graveren? Neem voor grotere aantallen contact op met onze zakelijke afdeling.
Reviews
3,785 beoordelingen (302 reacties)
Desiree • 13-08-2023
Makkelijk te maken en keurig verpakt geleverd
Rachel • 29-07-2023
Heel erg leuk, precies zoals ik verwachte. jubileum echtpaar zal er zeker heel erg blij mee zijn.
Petra • 19-07-2023
De prijs is hoog. Verder super leuk cadeau
Helma • 15-07-2023
Super origineel! Veel mogelijkheden om het te personaliseren Netjes en op afgesproken tijd aangekomen
- ...
Zakelijk cadeau?
Interesse in het bestellen van grotere aantallen, meer dan 10 stuks, van dit cadeau? Vul dan het formulier aan de rechterkant in en ontvang binnen uiterlijk 24 uur een offerte. We zijn direct bereikbaar via b2b@yoursurprise.nl en op werkdagen telefonisch van 08.30 - 17.00 uur.