
Champagneglas graveren

Kies je verzendoptie in de winkelwagen
Cadeauspecificaties
Aantal: 2 stuks
Merk: Royal Leerdam
Type: L'Esprit
Doorsnede: 6,5 cm
Hoogte: 21,5 cm
Inhoud: 21 cl
Personalisatie: naam of tekst
Personalisatiewijze: hoogwaardige lasergravure
Kleur gravure: wit, dus jouw cadeau wijkt iets af van de voorbeeldafbeelding
Extra: de glazen zijn los van elkaar te personaliseren en ook nog eens vaatwasserbestendig
Glazen met logo?
Neem voor aantallen vanaf 18 stuks contact op met onze zakelijke afdeling. Zij maken graag een persoonlijke offerte voor jou.
Een gelegenheid wordt extra feestelijk met een set gegraveerde champagneglazen
Bekijk al onze champagneglazen met naam. Deze champagneglazen met gravure zijn 21,5 cm hoog en hebben een inhoud van 21 cl. Ze zijn van het merk Royal Leerdam dat staat voor waanzinnige kwaliteit. De glazen kunnen gewoon in de vaatwasser, wel zo handig. In een paar simpele stappen ontwerp jij een unieke creatie met een naam of tekst en eventueel een van de stijlvolle designs. Vervolgens graveren wij jouw ontwerp met liefde en precisie in de glazen. Wacht niet langer en begin snel met personaliseren, proost!
Ontdek al onze persoonlijke champagne giftsets.
Reviews
6,623 beoordelingen (325 reacties)
Dominique • 07-06-2023
Super mooie Cave glazen. Ik ben er al er heel tevreden mee. Het koppel moeten ze nog krijgen.
Eva • 06-06-2023
Ik heb het cadeau persoonlijk overhandigd en het is door de ontvanger heel blij aangenomen
Denice • 06-06-2023
Helemaal top
Margot • 07-05-2023
Supper mooi gemaakt, en zeer snelle en goede service
- ...
Zakelijk cadeau?
Interesse in het bestellen van grotere aantallen, meer dan 10 stuks, van dit cadeau? Vul dan het formulier aan de rechterkant in en ontvang binnen uiterlijk 24 uur een offerte. We zijn direct bereikbaar via b2b@yoursurprise.nl en op werkdagen telefonisch van 08.30 - 17.00 uur.