Hierbij verklaar ik dat ik 18 jaar of ouder ben en legaal alcohol mag kopen, mijn geboortedatum is (verplicht):
Meer informatie over het persoonlijke etiket:
Personalisatie: met foto, naam, collage of logo
Plaats personalisatie: op het volledige etiket
Bedrukking: haarscherpe print in de mooiste kleuren
Afmetingen van het etiket: 14 x 11 cm
Meer informatie over de champagne:
Naam: Pol Roger Reservé
Wijnsoort: droog mousserend
Inhoud: 1500 ml
Land van herkomst: Frankrijk
Druivensoort: Pinot Gris, Chardonnay, Pinot Meunier
Karakter: Kenmerkend door de goudgele tint en verfijnde mousse. Subtiele smaak met witte bloesem. Heerlijk als aperitief of bij garnalen.
Wie gun jij een heerlijke fles bubbels? Wat je ook te vieren hebt, deze fles Pol Roger Reservé champagne met eigen etiket is de ultieme verrassing. Jij ontwerpt het etiket namelijk helemaal zelf met een foto en/of tekst naar keuze, super persoonlijk. Een perfect cadeau bij het halen van een diploma, een jubileum, bruiloft of om een nieuwe droombaan te vieren. Maar je kunt natuurlijk ook iedere dag jouw eigen feestje bouwen met een heerlijke fles Pol Roger champagne.
Jouw fles heerlijke Pol Roger Reservé champagne heeft een persoonlijk door jou ontworpen etiket. Zelf een etiket maken moeilijk? Echt niet! Voeg je favoriete foto, een naam of tekst toe in de editor. Teveel mooie foto's om uit te kiezen? Maak dan een unieke collage. Wij drukken jouw creatie haarscherp en full colour op het etiket en plakken deze op de champagnefles. Je kunt je verrassing echt compleet maken door ook een luxe houten kist te bestellen. Begin snel met personaliseren!
Wil je grotere aantallen bestellen? Neem dan even contact op met onze zakelijke afdeling.
Nu een offerte voor een Pol Roger Magnum - 1500ml ?
Interesse in het bestellen van grotere aantallen van dit cadeau? Bel en ontvang direct een scherpe offerte. We zijn op werkdagen bereikbaar van 08.30 - 17.30 uur.
Liever een prijs via e-mail?
Dit cadeau hebben wij helaas op dit moment niet op voorraad. We doen er alles aan dit zo snel mogelijk weer voor jou te kunnen maken.
Wil je meer weten over de levertijd van dit cadeau? Neem dan even contact op met onze klantenservice.
Relatiegeschenken
Grotere aantallen
Per stuk gepersonaliseerd
Zakelijk contact
of bel:
0111 712 466