Cadeauspecificaties
Meer informatie over de luxe cadeaukist:
Personalisatie: met naam of tekst
Plaats personalisatie: op de deksel van de houten kist
Bedrukking: hoogwaardige lasergravure
Afmetingen van de kist: 42,2 x 13,6 x 13,6 cm
Afmetingen van de deksel: 41,7 x 12,3 x 0,4 cm
Het hout van de kist heeft het duurzame FSC keurmerk
Meer informatie over de Port:
Naam: Graham's 10 Years Cask Matured
Inhoud: 750 ml
Kleur: rood
Alcoholpercentage: 20%
Land van herkomst: Portugal
Druivensoort: Francesa, Touriga Nacional, Tinta Barroca en Tinta Roriz
Karakter: een volle en krachtige smaak van fruit, honing en kruiden.
Verras je favoriete portdrinker met een heerlijke fles in een gegraveerde kist
Op zoek naar een veelzijdig cadeau met een persoonlijke touch? Dan is deze fles Graham's 10 years in een houten kist perfect! Jij ontwerpt hem namelijk helemaal zelf met een design met naam of andere tekst. Een perfect verjaardagscadeau, de ultieme verrassing op Moederdag of een fantastisch bedankje voor iedere gelegenheid. Maar je kunt natuurlijk ook jezelf trakteren op een heerlijke fles Graham's 10 Years Cask Matured port. De mogelijkheden zijn eindeloos.
De luxe cadeaukist is gemaakt van duurzaam hout met het FSC keurmerk. Daarmee draag jij bij aan een duurzaam en verantwoord beheer van de bossen. Ook is hij gevuld met een heerlijke fles Graham's port. Zelf een gegraveerde houten kist ontwerpen is echt heel makkelijk. Je voegt alleen jouw naam of tekst naar keuze toe aan een van de prachtige designs. Wij graveren jouw ontwerp vervolgens met liefde en precisie in de houten deksel. Maak nu jouw persoonlijke houten kist!
5 beoordelingen
Mama was helemaal onder de indruk. Ze was heel blij en voelde ze zich vereerd. Ook gaat ze gegraveerde doos bewaren voor allerlei familiefoto's. Kortom, bedankt YourSurprise!
Ellen • 17-05-2022
omdat ik hoorde dat het een zeer goed merk is, en ze er heel blij mee is. en erg lekker!!!!!!
Teresa • 14-09-2015
Mooie fles
Merel • 10-10-2014
Een leuk cadeau om weg te geven, vooral met een eigen etiket erop. Er komt een persoonlijk tintje aan het cadeau.
Gerda • 16-09-2013
Het cadeua zag er goed uit en was netjes verpakt
Monique • 07-03-2011
Zakelijk cadeau?
Interesse in het bestellen van grotere aantallen, meer dan 10 stuks, van dit cadeau? Vul dan het formulier aan de rechterkant in en ontvang binnen uiterlijk 24 uur een offerte. We zijn direct bereikbaar via b2b@yoursurprise.nl en op werkdagen telefonisch van 08.30 - 17.00 uur.